fbpx

Poznaj nas

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy pasję podróżowania łączą z wieloletnim doświadczeniem w pracy w turystyce.


Zdobywając szczyty Himalajów, robiąc sobie tatuaż z henny na indyjskie wesele, wypatrując wielkiej piątki afrykańskiej na botswańskich bezdrożach, czy wypoczywając na najpiękniejszych plażach świata czujemy, że żyjemy. Pragniemy się podzielić naszym doświadczeniem, pasją oraz historiami z naszymi Gośćmi, ponieważ uważamy, że należy kolekcjonować bezcenne chwile, które tworzą niepowtarzalne historie.

Wiemy

jakie plany i marzenia mają nasi Goście.

Wiemy

co stanowi dla nich największą wartość w podróżowaniu.

Wiemy

nawet, jakie miejsca w samolocie preferują.

Ta wiedza pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Świadczymy osobistą usługę travel concierge


Uważnie słuchamy Twoich potrzeb, cenimy bliską relację z Klientem, tak by zaproponowany przez nas produkt dokładnie spełniał oczekiwania. Stawiamy na najwyższą jakość i przywiązujemy uwagę do detali, a także bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Staramy się spełnić Wasze życzenia zanim zdążycie je pomyśleć.

Mamy również duże osobiste doświadczenie w podróżowaniu z dziećmi, wiemy gdzie warto się z nimi wybrać i na co zwrócić uwagę.

Samodzielnie latać po Europie zaczęłam mając niespełna pięć lat, wtedy jeszcze w asyście stewardessy. Do dziś jestem uzależniona od zmiany współrzędnych geograficznych i zafascynowana tym, że niebo wszędzie wygląda inaczej.

Uwielbiam góry, ludzi i taniec. Cenię emocjonalność mieszkańców Ameryki Południowej, ale także spokój panujący w buddyjskich krajach Azji. Podczas półtorarocznej podróży dookoła świata zrozumiałam, że przez miesiąc bycia w drodze doświadczyłam więcej niż przez ostatni rok życia w Warszawie.

Prywatnie świat eksploruje w męskim towarzystwie swoich trzech, małych synów. Marzenie? Zdobyć ośmiotysięcznik, choć i bez tego już lubię swoją historię.

Moja historia? Jako nastolatek mieszkałem w Australii i był to niezwykły czas. Właśnie tam zaraziłem się pasją podróżowania oraz poznawania odmiennych kultur. Ciekawość Świata pchnęła mnie dalej, najpierw na studia w Barcelonie, a potem w kolejne niezwykłe miejsca od Wyspy Wielkanocnej po większość krajów Subsaharyjskiej Afryki. 

Kocham przyrodę. Doskonale czuję się podczas pieszego safari w Malawi, trekkingu na Alasce, czy obserwacji kaszalotów u wybrzeży Nowej Zelandii. Jeśli nie jestem w terenie lub w biurze to najpewniej czytam książkę literatury faktu, która inspiruje mnie do kolejnych podróży, w których istotny jest dla mnie także kontekst kulturowo – socjologiczny odwiedzanych miejsc.

Prywatnie poza literaturą non-fiction uwielbiam sporty outdoorowe od terenowych ultramaratonów po jazdę na rowerze górskimi. Ostatnio zdarza mi się uprawiać obie dyscypliny pchając lub ciągnąc sportowy wózek z dwiema córeczkami. Wśród znajomych znany jestem jako fan(atyk) zdrowego odżywiania w jego wegetariańskiej odmianie.

O dalekich podróżach marzyłem już jako dziecko, jednak prawdziwej egzotyki doświadczyłem dopiero na studiach zaczynając od Chile, Argentyny, Kenii oraz Tanzanii. Do każdego z tych Państw wracałem, również w celu wspinaczki na znajdujące się tam góry w tym Kilimanjaro i Aconcagua, co podsyciło we mnie głód przygody i poznawania świata.

W kolejnych kilku latach postawiłem swoją (nie małą) stopę na wszystkich kontynentach podziwiając najpiękniejsze z plaż Oceanu Indyjskiego, zdobywając stożki aktywnych wulkanów Indonezji, odkrywając tajniki hodowli orłów w Mongolii czy poszukując jaguara w wenezuelskiej dżungli.

W podróżach poszukuję różnorodności, piękna przyrody i bezkresnych przestrzeni, przy okazji odkrywając także kulturę odwiedzanych krajów, a także coraz częściej hołdując zasadzie slow travel.

Nasze historie z podróży

Mapa